Gece Hayatı

8 ilde gerçekleşecek yılbaşı etkinlikleri

Çeşitli mekanların programları ve sokak konserleriyle Türkiye yeni yılı kutlamaya hazır. İstanbul başta olmak üzere toplam 8 ildeki yılbaşı etkinlikleri listesi burada!

Medya Takip Merkezi tarafından hazırlanan yılbaşı gecesi etkinlik takviminde seçenek bol. İşte her zevke ve keseye uygun etkinlikler…

Yeni yıla starlarla birlikte girmek isteyenlere…

Süper Star Ajda Pekkan, WOW İstanbul Hotels & Convention Center’da Yılbaşı Galası için sahnede. “Türk sanat müziğinden yılbaşında da vazgeçmem” diyenlerdenseniz Bülent Ersoy’u dinlemek için Rixos Grand Ankara’da şimdiden yer ayırtmanızda fayda var. Eğer sıkı bir Candan Erçetin hayranıysanız The Grand Tarabya Otel’de, Funda Arar şarkılarıyla eğlenmek istiyorsanız Wyndham Grand Otel’de olmanız lazım. Hülya Avşar ve Cenk Eren Günay Restaurant’ta. Nostalji yapmak isteyenleri MFÖ, Suada-Galatasaray Adası’nda bekliyor. 2014’ün en beğenilen isimlerinden İrem Derici, İstanbul Hilton Convention Center’da.

Caddeler konser salonuna dönecek

İstanbul’da Beşiktaş Belediyesi, Nispetiye Caddesi’nde Kenan Doğulu ile sokak konseri düzenliyor. Yeni yılda Çeşme’de olacakları ise İskender Paydaş, Cumhuriyet Meydanı’na bekliyor. İzmir Cumhuriyet Meydanı’nda da Özlem Tekin konseri var.

Konsept partiye ne dersiniz?

Eğlencenin dümenini farklı bir yöne çevirip temalı partilere göz atmak isteyenler için de 31 Aralık gecesi birçok etkinlik organize edildi. Soğuk havaları Latin rüzgarıyla ısıtmak isteyenler Le Meridien Otel Etiler’de Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ile coşacak. The Marmara Taksim’deki 90’lar Partisi ya da Club Xlarge’daki New Year Bollywood Eve Party güzel birer seçenek olarak düşünülebilir. Jolly Joker Ankara’da Duman, Yılbaşı Konseri veriyor. İzmir Kaya Thermal Otel’de Murat Dalkılıç şarkıları ile sevenlerini coşturacak. Mehmet Erdem Hayal Kahvesi Mersin’de yeni yılı karşılayacak. Bursa Uludağ Kervansaray Otel’de Işın Karaca performansı var.

DJ’ler iş başında!

Yeni yıla DJ’lerin seçimlerine güvenerek hareketli saatlerle girmek isteyenler DJ Hakan Zanbak ve DJ Mehmet Okumuş eşliğinde Supperclub’da ya da DJ Ufuk Akyıldız’la Reina’da 2015’i karşılamaktan yana tercih yapabilirler. Leman Kültür Eskişehir’de Manga konseri kaçırılmaması gereken etkinlikler olarak listede yer alıyor.

İSTANBUL’DAKİ MEKANLARDA YILBAŞINDA NEREDE NE VAR?

8 ilde gerçekleşecek yılbaşı etkinlikleri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

2014 yılında en çok bu yerli diziler konuşuldu

Sonraki liste

Anadolu Hisarı'ndaki en iyi 5 mekan

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!