Yaşam

Yeni ve etkili 7 selülit kremi

Başımızın belası selülitler, yaz yaklaşırken daha da kafamızı kurcalamaya başlıyor! Evet, krem kullanmak tek başına yeterli değil ama spor, bol su ve belki biraz da masajla etkili olduğu gerçek… İşte en yeni selülit kremleri.

Elancyl Cellu Slim

Elancyl Cellu Slim’in yenilenen formülünde cecropia, kafein, elma ağacı ekstresi, schuan biberi ekstresi, sarmaşık ekstresi yer alıyor. Yağ yakıcı, inceltici özelliğiyle portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürün, 14 gün kullanımda selülitlerde gözle görülür değişiklik vaat ediyor. 89,90 TL

 

 

LIERAC Body-Slim Slackened And Stubborn Areas

LIERAC’ın yerleşmiş selülite karşı geliştirdiği Body-Slim Slackened And Stubborn Areas, lokal cilt sarkma problemlerini ve selüliti düzeltme iddiasında. Bu serum, 14 gün içinde gözle görülür iyileşmeyi hedefliyor. 159 TL.

 

Fat Girl Slim

Bliss Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı Gündüz Kremi Fat Girl Slim, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı kafein kapsülleri içeriyor. Böylece yüzey dolaşımını uyarmaya ve toksinlerle vücutta biriken sıvıyı atmaya çalışıyor. 145 TL.

 

 

AVON Solutions

AVON Solutions ürünlerine eklenen Yeni Solutions Cellu Break 5D Selülitli Bölgeler İçin İleri Bakım Losyonu, selülit görünümüne savaş açıyor ve yağ yakımını destekliyor. Günde iki kez uygulamanız gerek. 17.50 TL.

 

 

Algo-Lymph Jel

Algolige Özel bakım serisinde yer alan Algo-Lymph Jel, vücutta su tutulması sebebiyle oluşan portakal kabuğu görünümüyle mücadele ediyor. Bu doku yenileyici jel, vücuttaki fazla suyu atmaya yardımcı oluyor. Özellikle spor öncesi sürüldüğünde selülitlerde çok daha etkili olduğu belirtiliyor. 131 TL.

 

Darphin Contouring Gel

Darphin Contouring Gel, 500 ml’lik kutusuyla sürekli ve düzenli kullanıma elverişli bir selülit kremi. İçeriğindeki limon, portakal, bergamut, tatlı badem özü, keratin ve çiçek özleri sayesinde selülit görünümünün giderilmesine, selülit oluşumunun engellenmesine ve cildin sıkılaşmasına yardımcı oluyor. 225 TL.

 

 

NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı

Karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı geliştirilen bir selülit kremi. Bitkisel yağlar (Susam, fındık, macadamia fındığı), esansiyel yağlar (sedir, greyfurt, cedrol, ölmezotu) ve su yosunu özünden oluşan formülüyle yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor. 99 TL.

 

Yeni ve etkili 7 selülit krem…

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

"İtirazım Var" filmini izlemek için 6 sebep

Sonraki liste

En iyi beş fotoğrafçılık kursu

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!