Yaşam

Sevdiklerinizi şaşırtacak tasarımı ilginç hediyeler

Özel günler de ya da sırf içinizden geldi diye sevdiklerinize hediye almak istiyorsunuz ama klasik alternatiflere bir türlü eliniz gitmiyor. O zaman bu tasarımı ilginç hediyeler işini kolaylaştırabilir. 

Nostaljik lezzetler hediye sepeti

nostaljik-hediyeler

Sizi 90’ lı yıllara götürecek nostaljik bir hediye var ilk sırada.  Ailenize, sevgilinize, en yakın arkadaşınıza alabileceğiniz bu hediye sepetinde, 90’ lı yıllarda akıllara kazınmış olan lezzetler yer alıyor. Şıpsevdi, sulugöz sakızı, cino, düdüklü şeker ve daha birçok ürünün yer aldığı bu hediye sepeti ile sevdiklerinizi çok mutlu edeceksiniz. Fiyatını görmek için tıklayın.

Mesaj kartları

mesaj-kartlari

Birkaç gün sonra evlilik yıl dönümünüz var ve hâlâ eşinize ne alacağınızı düşünüyorsanız, sizlere harika bir önerim var. İçerisinde romantik sözlerin yer aldığı bu kalpli mesaj kartlarıyla eşinize sürprizler hazırlayabilir ve ona harika bir hediye verebilirsiniz. Fiyatını görmek için tıklayın.

Aşk gazetesi

ask-gazetesi

Tasarımı ilginç hediyeler listemizin üçüncü sırasında yine çok beğeneceğinizi düşündüğüm bir hediye var. Aşk gazetesi ile eşinize sürpriz yapmak için tam zamanı. Çünkü bugünkü gazetenin manşetlerinde siz ve eşiniz olacak. Bir göz atın derim. Fiyatını görmek için tıklayın.

3D karikatür

3d-karikatur

Bu hediyeyi görünce sizin de benim gibi çok heyecanlanacağınızı tahmin ediyorum. Sevdiğiniz kişiye verebileceğiniz bu ölümsüz hediyeyle şimdiden onu çok mutlu edeceksiniz. Fiyatını görmek için tıklayın.

Aşk posteri

ask-posteri

Sevdiğiniz kişiye hediye alacaksınız ama, sıradan hediyelerden sıkıldınız mı? Sizlere ilginç ve bir o kadar da mükemmel olan bu hediyeyi sunmak istiyorum. Sevdiğiniz kişiye bir kez daha onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterebileceğiniz ve üzerinde kendi tasarımınızı da yapabileceğiniz bu hediyeyi kaçırmayın derim. Fiyatını görmek için tıklayın.

Aşk çikolatası

ask-cikolatasi

Tasarımı ilginç hediyeler listemizin son sırasına geldik. Eğer sevdiğiniz kişi tam bir çikolata bağımlısıysa bu hediye sizin için yaratılmış. Üstelik çizgi karakterler ile oluşturulan çikolataların üzerine, sevdiğiniz kişi için çok anlamlı sözler de yazabilirsiniz. Fiyatını görmek için tıklayın.

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Birbirinden ilginç mutfak gereçleri

Sonraki liste

Denizden babam çıksa heykelini yapar mıyım?

Perihan Civelek

Perihan Civelek