Yaşam

Ortak ofis arayanlara renkli öneriler

Kendi işinizi kurdunuz ama henüz hayalinizdeki ofisi açacak bütçeniz yok. Veya zaten sıkıcı plaza hayatından sıkıldınız. Farklı mesleklerden kişilerle bir arada olacağınız yeni bir ofis ortamı arıyorsunuz. O zaman yeni nesil bir ortak ofis tam size göre…

 

Urban Station

Urban Station

Urban Station

Ortak ofis denilince, ilk akla gelen marka. Ne de bu alanda pazara giren ilk Urban Station’dı. Başarılı olduğu şimdiden altı şubesi olduğundan belli. Maslak, Galata, Şişhane, Kavacık ve Bukaya’dan sonra İzmir şubesiyle gitgide büyüyor. Urban Station’ı özellikle mobil çalışanlar ve farklı bir şekilde bir araya gelmenin ve çalışmanın mümkün olduğunu düşünenler için tasarlanmış bir ortam olarak tanımlamak mümkün. Bireysel, masa, toplantı odası, konferans salonu, grup masası kiralayabiliyorsunuz. Bütün hizmetlerine sınırsız kahve köşesi, UPS’li WiFi kablosuz genişbant, kulaklıklar, dizüstü bilgisayar kilitleri, kilitli dolaplar, bisiklet kullanımı ve concierge hizmeti dahil. Ayrıntılar ve fiyatlar için tıklayın.

 

Yazane

Yazane

Yazane

Sıkıcı ofis ortamından bıkanlar, kafe köşelerinde konsantre olamayanlar, evde tek başına çalışmak istemeyenler için tasarlanmış bir ortam. Karaköy zaten son yılların “hip” bölgesi. Siz de böyle bir ortamda çalışmak istiyorsanız, özellikle yaratıcılığa dayalı bir iş yapma peşindeyseniz Yazane’nin ortak ofis konsepti tam size göre. Üstelik harika bir Boğaz manzarası var.  Çalışma alanları, toplantı odaları, mutfak, sekreter, güvenli internet, printer gibi hizmetleri de sunuluyor. Telefon kulübeleri, kilitli dolaplar, günün her saati çay ve kahve ikramının da mevcut olduğunu belirtelim. Ayrıntılar ve fiyatlar için tıklayın.

 

Kolektif House

Kolektif House

Kolektif House

İlham veren birey ve şirketlere yaratıcı çalışma alanları sunan Kolektif House, verimli olmanız için sizin her şeyi düşünmüş. “Hayat beraber daha güzel” sloganıyla yola çıkan mekanda, ihtiyaçlarınıza göre farklı üyelik modelleri bulunuyor. Bütçenize göre ortak çalışma alanlarını veya özel ofisleri tercih edebilirsiniz. Ücretsiz filtre kahve, dinlenme alanları, kafe, vale hizmeti, mikrodalga, dolaplar, taze meyve ve çörekler, meditasyon odası, hatta dış bile var. 4. Levent’teki Sanayi Sitesi’nin içinde yer alan Kolektif House’da eğlenceli ve renkli etkinlik alanları da bulunuyor. Ortak ofis konseptinin yanı sıra ürün lansmanları, eğitim seminerleri veya yıl sonu kutlaması gibi farklı organizasyonlar için burayı tercih edebilirsiniz. Ayrıntılar ve fiyatlar için tıklayın.

4 Yorum

 1. Hakan
  15/07/2017 at 12:56 pm — Cevapla

  Merter ana caddede 2+1 yapılı ofisim mevcut ve ofisime paylaşımlı ortak arıyorum. 0507 444 9 335

 2. […] Kaynak: listemis […]

 3. Jonathan
  24/02/2016 at 10:04 pm — Cevapla

  Bostancı civarında paylaşımlı ofis arayan insanlar ltf arayın. Saygılar.

 4. James
  02/10/2015 at 1:57 pm — Cevapla

  Ortak ofis arıyorum 05333131954 tsk.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Çanakkale Şehitliği'nde görülecek 7 nokta

Sonraki liste

Tamamen Doluyuz oyununu izlemek için 3 neden

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!