Yaşam

Online resim boyutlandırma sitesi için 5 öneri

Herhangi bir program yüklemeden resimlerin boyutunu küçültmek mi istiyorsunuz? İşte 5 online resim boyutlandırma sitesi!

compressor.io

Jpg, png, gif ve svg formatlarını destekleyen compressor.oi, ayrıca size “lossy and lossless” özelliği  de sunuyor. Ancak lossless özelliği sadece jpg ve png formatlarında çalışıyor.

optimizilla.com

Optimizilla.com  ise sadece jpeg ve png formatlarını destekliyor. Resmi yükledikten sonra optimize yüzdesini istediğiniz oranda seçip kaydedebilirsiniz. Ayrıca 20 tane resmi aynı ayna yükleme özelliği de bulunuyor.

imagerecycle.com

imagerecycle.com jpeg, png, gif ve pdf fotmarlarını destekliyor. Ayrıca dilerseniz “Pro Üyelik” yaparak sayesinde sitenin birçok özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

tinypng.com

Png ve jpg formatlarını destekleyen tinypng.com‘da, 20 resmi yükleyip aynı anda optimize etmek mümkün. Ayrıca photoshop eklentisine 50$’a sahip olabilirsiniz.

compressnow.com

Online resim boyutlandırma için son öneri compressnow.com.  Jpeg, jpg, png ve gif formatlarını destekleyen bu sitede de optimize yüzdesini isteğiniz şekilde ayarlamak mümkün.

 

Online resim boyutlandırma sitesi için 5 öneri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Meraklısına en keyifli mitoloji oyunları

Sonraki liste

Öğretmenlerin izlemesi gereken 7 muhteşem film

Burak Erman

Burak Erman