Moda

Nişantaşı butikler listesi – 6 adres

Nişantaşı butikler açısından hatta genel olarak giyim alışverişi açısından her daim popüler bir semt İstanbul’da. Yeni açılan birkaç butik de dahil olmak üzere 6 butik listeledik sizler için.

İrma Boutique

Ekim ayının ortalarında açılan butik Nişantaşı butikler listemizin ilk sırasında. Butik rengarenk dekoru ve ürünleriyle göz dolduruyor. Sezonun en çok rağbet görecek ürünlerinden olan birbirinden farklı renk ve tasarımdaki kabanların fiyatları 385-485 TL dolaylarında. Butikte deri çantalar, güneş gözlükleri, ayakkabılar ve az da olsa takılar var. Kadıköy ve Beyoğlu’nda şubeleri bulunan butiğin adresi: Topağacı Mah. Ihlamur Yolu Sok. No: 17/1C Nişantaşı. Tel: 0212 230 78 60.

Union 22

Hem kafe hem de tasarım butik hizmeti veren Union 22 dumanı üstünde bir yer aslında. Altı yıldır nicethingsforniceboys.com adresi üzerinden blogger’lık yapan Ufuk Onur Tapan, kasım ayının başında hizmete açmış mekanı. Giray Serpin, Selin Baklacı, Ece Sükan başta olmak üzere birçok tanınmış ismin özel parçaları yer alıyor ürünler arasında. El yapımı kaykay ve çantaların yanı sıra Custom Rebels’in 5 özel ceketi de öne çıkanlardan. Kıyafet dışında güneş gözlükleri var ki bunlara kol saatleri de eklenecek yakın zamanda. Ayrıca blogger Meriç Küçük ve Orkan Orgun’un www.iamnotbasic.com markaları da yardım amaçlı üretilen tişörtlerinde hayat bulmuş ve Union 22’de satışa sunuluyor. Adres: Süreyya Ağaoğlu Sok. Nişantaşı. Tel: 0212 234 01 23.

Oksijen

Özlem Özbay’ın popüler butiği Oksijen, kırmızının canlılığıyla müşterileri içine çekiyor. Çoğu yurt dışından getirilen ürünlerde takıların özel bir yeri var, zaten bunu butiğe girince hemen anlıyorsunuz. Nişantaşı butikler arayışınızda mutlaka uğramalısınız. Adres: Süreyya Ağaoğlu Sok. No: 1/A

Beğeni

Asiye Özer’in işlettiği ve ithal ürünlerin ağırlıkta olduğu butikte yüzde 10 civarında da kupon firmaların ürünleri yer alıyor. Günlük kullanıma uygun elbiseler, kabanlar, bluzlar, takılar, şallar ürünler arasında göze çarpanlar. Elbiselerin fiyat aralığı 150-300 TL arasında değişiyor. Adres: Şakayık Sok. No: 38/A Nişantaşı. Tel: 0212 247 37 80 – 0552 674 96 38.

Madame M Boutique

Bu listeye bir de geceler için şıkır şıkır bir alternatif koymamak olmaz. Madame M birçok zevke hitap edecek ürünler sunuyor, ister uzun ister kısa… Fiyatlar 1000 TL’den başlıyor, tasarımına göre 5000 TL’ye kadar gidiyor. Adres: Valikonağı Cad. Akkavak Sok. Orkide Apartmanı No: 12/B Nişantaşı. Tel: 0212 291 62 97.

Jenny’s

Nişantaşı butikler listemizde klasik giyimini farklı tarzlara dönüştürmek isteyenler için ideal bir adres. Elbiseler 135-185 TL arasında satışa sunuluyor. Adres: Teşvikiye Cad. No: 31/B Nişantaşı. Tel: 0212 241 34 82.

 

jennys

 Nişantaşı butikler

BAĞDAT CADDESİ BUTİKLER 4 ÖNERİ

GALATA’DAKİ BUTİKLER

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

İstanbul'da en popüler 3 enerji terapisi adresi

Sonraki liste

Topağacı ve yeni gözde mekanları

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!