SİNEMA

Merakla beklenen yeni yabancı diziler 2015

Şöyle heyecanla izleyeceğiniz, güzel bir dizi mi arıyorsunuz? O zaman yeni başlayacak dizileri incelemeye ne dersiniz? İşte merakla beklenen yeni yabancı diziler 2015 listesi:

12 Monkeys

12 Monkeys

12 Monkeys

Terry Gilliam’ın 1995 yapımı aynı adlı kült filminin televizyon uyarlaması. 16 Ocak’ta başlayacak olan dizi, dram ve bilimkurgu türünde. Şöyle ki, bir virüs nedeniyle 2035’te insan nüfusunun çok büyük bir kısmı yok olmuştur. Korunmak için yeraltında yaşamaya başlayan insanlar, zaman makinesi yapar. Ve bu makineyle zamanda geri giden James Cole, kendini akıl hastanesinde bulur… Şimdiden heyecanlanmaya başladınız değil mi?!

.

.

Wolf Hall

Wolf Hall

Wolf Hall

Homeland’in başarılı oyuncusu Damian Lewis’i bu yeni dizide kral olarak göreceğiz. Homeland tutkunlarının en azından Lewis’in buradaki performansını merak ettikleri için diziyi izlemeleri muhtemel.  İngiltere kralı VIII. Henry’yi merkeze alacak tarihi mini-dizi, Hilary Mantel’ın Tudor Dönemi’ni anlattığı  “Wolf Hall” ve “Bring Up the Bodies” kitaplarından uyarlandı. Üstelik 21 Ocak’ta başlayacak.

 

 

Better Call Saul

Better Call Saul

.Better Call Saul

Yeni yabancı diziler 2015 yılında şaşırtmaya devam ediyor. Breaking Bad’in sahtekar avukatı Saul Goodman izleyiciler tarafından sevilmiş olsa gerek, bu karakterin Walter White öncesi maceraları dizi haline getirildi. 8 Şubat’ta başlayacak olan dizi, hukuk ve komedi dizilerinden hoşlananlar için önerilir.

 

.

Sons of Liberty

Sons of Liberty

Sons of Liberty

Amerikan Bağımsızlık Savaşı’nı ele alacak olan Sons of Liberty dizisi, Sam Adams, John Adams, John Hancock ve Paul Revere gibi savaşın önde gelen isimlerini anlatacak. Ülkenin simge politikacılarından Benjamin Franklin ve George Washington’ı da izleyeceğimiz dizi, 90’ar dakikadan üç bölüm halinde yayınlanacak. ABD’nin nasıl nasıl kurulduğunu merak edenler, 25 Ocak’ta başlayacak diziyi izlemeli.

.

 

Backstorm

Backstorm

Backstorm

Saldırgan, çabuk parlayan bir yapıya sahip olan Dedektif Everett Backstrom’un merkezde olduğu dizi, 22 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak. Ünlü kriminoloji uzmanı Leif G.W. Persson’ın aynı isimli kitabından uyarlanan dizi, kriminal ve heyecanlı yapımlardan hoşlananlar için ideal.

 

Heroes Reborn

2006-2010 yıllar arasında yayınlanan Heroes dizinin hayranlarına müjde. Heroes Reborn, orijinal dizinin ilk sezonundan izler taşıyor. Tabii yeni karakterler ve yeni hikayelerle… 13 bölümlük mini dizi olarak tasarlansa da tutarsa devam edebilecek yapımlardan. Burada yine olağanüstü güçlere sahip kahramanlarla tanışacağız. Ne zaman başlayacağı henüz belli değil.

 

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ: 

Evden çıkmak istemeyenlere en iyi 10 siyah beyaz film

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Tenis dünyasında en çok kullanılan 4 raket markası

Sonraki liste

2015 kış modası - 4 temel trend

Ece Koçal

Ece Koçal