Yaşam

Birbirinden ilginç mutfak gereçleri

Mutfakta vakit geçirmeyi seven herkesin çok hoşuna gidecek bir liste var karşınızda. İşte hepsi birbirinden pratik ve ilginç mutfak gereçleri!

Katlanabilen kesme tahtası

katlanabilen-kesme-tahtasi

İlginç mutfak gereçleri listemizin ilk sırasında katlanabilen kesme tahtası var.  Siz de benim gibi kesme tahtası olmadan yemek yapamayanlardansanız bu ürün gerçekten işinize çok yarayacak. Üstelik katlanabilen özelliği sayesinde kesme tahtasının üzerindeki yiyecekleri yere dökmeden kolaylıkla kaba aktarabileceksiniz. İlginizi çektiyse buradan da satın alabilirsiniz.

Pratik patates soyma eldiveni

patates-soyma-eldiveni

Patates soyarken elinizde, soyduğunuz kabuktan daha az patates kalıyorsa bu ürün tam sizlik. Patates soymayı keyifli hale getirecek olan bu eldivenler, sizlere sekiz saniyede patates soyma garantisi veriyor. Üstelik tek yapmanız gereken şey, patates soyma eldivenini takmak. Satın almak için buraya göz atabilirsiniz.

Yağ toplayıcı

yag-toplayici

Akşam eve misafirleriniz gelecek ve siz en güvendiğiniz yemeğinizi yaparken içine çok fazla yağ koyduğunuzu fark ettiniz. Yemeği baştan yapabilmek için vaktiniz de yok. Hiç üzülmeyin! Çünkü yağ toplayıcı sayesinde yemeklerinizdeki fazla yağı, anında yok edeceksiniz. Tek yapmanız bu ürünü buzlukta dondurup, yemeğinizin üstünde gezdirmek. Fiyat hakkında bilgi almak için tıklayın.

Büyük şişe soğutucu

sise-sogutucu

Bu kavurucu yaz aylarında siz de benim gibi soğuk içeceklerin birkaç dakika sonra hemen ısınmasından şikayetçiyseniz, bu ürünü deneyebilirsiniz. 1- 1.5 litrelik şişeleri buz olmadan soğutan bu ürünü kullanmak da bir o kadar kolay. Satın almayı düşünüeseniz, buraya tıklayın.

Yağ sıçratmaz kapak

yag-sicratmaz-kapak

Yemek yaparken en sık karşılaştığımız durumlardan biri de sıçrayan yağlardan dolayı meydana gelen yanıklar, değil mi? Yağ sıçratmaz kapaklar sayesinde, yemek yaparken kendinizi güvende hissedecek ve yemeklerinizi hiçbir yere yağ sıçramadan yapabileceksiniz. Satın almak için buraya tıklayın.

Karpuz ve kavun dilimleyici

kavun-karpuz-dilimleyici

Karpuz ve kavun kesmek sanırım hiç bu kadar kolay olmamıştır. Bu pratik mutfak gereci sayesinde tek bir hareketle hiç yorulmadan kavun ve karpuzlarınızı rahatlıkla keseceksiniz. Üstelik tüm dilimlerin eşit olması sayesinde, olduğunuzdan daha da becerikli görüneceksiniz. Fiyatını öğrenmek ve satın almak için tıklayın.

Makarna zamanlayıcısı

makarna-zamanlayicisi

Listemizdeki ilginç mutfak gereçleri arasında, küçük ama bir o kadar da pratik olan bir ürün daha var. Bu ürün sayesinde pişireceğiniz makarna türüne göre hem istediğiniz kıvamı yakalayacak hem de sürekli makarnanın başında beklemek zorunda kalmayacaksınız. Sizin de ilginizi çektiyse buradan satın alabilirsiniz.

 

Tasarımları birbirinden ilginç mutfak gereçleri, ilginç mutfak gereçleri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Öğretmenlerin izlemesi gereken 7 muhteşem film

Sonraki liste

Sevdiklerinizi şaşırtacak tasarımı ilginç hediyeler

Perihan Civelek

Perihan Civelek