Moda

Güneş gözlüğü modelleri – 2015 modası

Güneş gözlüğü takmak için yazın gelmesini beklemeyenler, 2015 yılının gözlük modellerini merak ediyor musunuz? Rengarenk çerçeveler, degradeli camlar ve sıra dışı tasarımlarıyla işte 2015’in tarz yaratan güneş gözlüğü modelleri …

Güneş gözlükleri sadece gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumuyor, aynı zamanda tarzımızı da tamamlıyor. Birbirinden popüler ve iddialı gözlük markalarının Türkiye distribütörü Doğan Optik, sizler için 2015 ilkbahar-yaz gözlük trendlerini belirledi. İşte 2015 İlkbahar – yaz gözlük modası…

FashionTV Eyewear-gunes-gozlugu-modelleri

FashionTV 

FashionTV Eyewear:

İtalyan tasarımcılar tarafından tasarlanan FashionTV Eyewear, tarzını konuşturmak isteyen kadınların vazgeçilmez markası olacak. Modern ve hareketli tarzdaki çerçeveler kare ve yuvarlak hatlarla tasarlanırken sezonun trendlerine uygun renkler ile FashionTV Eyewear tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Her kıyafete uyumlu bir bütünlük sağlayacak FashionTV Eyewear koleksiyonunda yer alan renkli camlı, renkli çerçeveli, swarovski taşlı, kemik çerçeveli, metal çerçeveli modeller, her yüz tipine uygun olarak tasarlandı.

TAG Heuer Eyewear

Avant- Garde tasarımları ile 2015’e yine kendisinden çok emin bir giriş yapıyor. Gözlük taktığınızı unutturan ultra konforlu yapısı kadar lüks görüntüsüyle de ön plana çıkan TAG Heuer optik ve güneş gözlüklerinden kendinizi alamayacaksınız.

Levis

Levis

Levi’s Eyewear

Levi’s gözlük koleksiyonunda, çerçevelerinde kullandığı yüksek kalite asetat, metal, titanyum malzeme ve yüksek korumalı polarize, antrefle kaplı güneş camları, çerçeve & cam renk kombinasyonları yer alıyor. Levi’s’ın özgün tasarımları ile kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz.

Hermossa

Sıra dışı tasarım, maksimum çerçeve kalitesi ve en iyi görüş sağlayan güneş camları, Hermossa güneş gözlüklerinin vazgeçilmez ögesi.

Kenzo

Markanın kendine has sıra dışı kimliği, gözlük koleksiyonunda da hemen göze çarpıyor. Özel desenli asetatlar, çerçevelere işlenmiş metal aksesuarlar ve degradeli, aynalı, %100 UV korumalı güneş camları ile hem tarzsınız hem de en iyi görüş alanına sahipsiniz.

Sarar

Sarar

Sarar Eyewear

Tam bir şehir insanı iseniz, Sarar Eyewear’ın urban gözlük koleksiyonu sizin için hazırlanmış. Asil renkli asetatlar, özel ağaç kaplamalar, en kaliteli titanyum ve metallerden hazırlanmış gözlük çerçeveleri, güneş gözlüğünde kullanılan polarize güneş camları ile gözlükten daha öte.

 

 

2015 ayakkabı modelleri

2015 ayakkabı modelleri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

2014 yılından ödüllü kitaplar

Sonraki liste

Bu hafta izlenebilecek 3 tiyatro oyunu

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!