Moda

Çiçek kokulu 5 yeni parfümden biri size göre

 

BAHAR aylarında çok ağır parfümler kullanmak olmaz… Yeni çıkan parfümler arasında çiçek kokulu olanları seçtik: – Guerlain Idylle Duet Jasmine Lilas – Dior Addict to Life – Givenchy Electric Rose – DKNY Limited Edition – Chanel Eau Tendre

– Guerlain Idylle Duet Jasmine Lilas: Yasemin ve leylak kokularını barındıran parfüm, markanın aynı isim altındaki ikinci serisi. Çok yeni çıktı. İlkinde gül kokusu ağırlıktaydı…  100 ml. 229 TL.

– Dior Addict to Life: Dior’un en yeni parfümü. Çiçeksi kokusu, doğallığı ve tazeliğiyle dikkat çekiyor. Yasemin, zambak ve leylak kullanılmış. Tanıtımında enerji verdiği belirtilmiş… 100 ml. 269 TL.

– Givenchy Electric Rose: 2012 bahar kokularından. Beş değişik gül çeşidi kullanılarak elde edilmiş. Ayrıca yaban mersinin kışkırtıcı hareketliliği, limon kabuğunun yaydığı enerji ve fesleğenin ferahlığı hissediliyor. 75 ml. 189 TL.

– DKNY Limited Edition: Bu yaza özel sınırlı sayıda üretilmiş üç çeşit parfümden oluşan bir seri. Sarı renkte olanı baharatlı, yeşil renkteki fresh, pembe ise çiçek kokulu. 50 ml. 89 TL.

– Chanel Eau Tendre: Ayva, greyfurt ve yasemin kokuları kullanılmış. 100 ml. 270 TL, 50 ml. 189 TL. 2011 yaz parfümü olarak piyasaya çıkmış. Yine Chanel’in 2011 Ekim’de çıkan parfümü ise No: 19 Poudre.

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

İstanbul Moda'da gidilecek 9 popüler mekan

Sonraki liste

Sultanı Öldürmek kitabını okumak için 7 sebep

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!