MÜZİKSERGİTİYATRO

Bu hafta bitmeden gidilecek 4 etkinlik

Bu haftanın ortasına kadar sadece çalışarak geldiyseniz işte size haftayı bitirmeden gidilecek 4 etkinlik listesi…

1614605_10152771765977963_8498072904508573131_oHakan Vreskala lansman konseri

Üç yıl aradan sonra yepyeni albümü “Duyuyor musun”un lansman konseri için 19 Aralık 2015 Perşembe akşamı Beyoğlu Jolly Joker‘de sahne alacak. İlk klibini Bize Her Şey Yasak klibine çeken Vreskala’nın albüm konserinin kapı açılışı 21:00. Konserin dj performansında Murat Meriç ve Güven Erkin Erkal yer alırken, Baba Zula ve Erdoğan Emir de konuk sanatçı olarak sahneye çıkacak isimler. Kendine has tarzıyla coşkulu bir sahne performansı sergileyen Vreskala’nın konserinde herkese şimdiden iyi eğlenceler.

902684_detayHuysuz 

Engin yönetip oynadığı ve üç sezondur devam eden müzikal komedi Huysuz, bu kez güldürmek için Trump Gösteri Merkezi’nde sahne alacak. İBB Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen iki başarılı müzikal komedi “İstanbul Efendisi” ve “Şark Dişçisi” oyunlarının yönetmeni Engin Alkan’ın üçlemesindeki son ayak olan Huysuz, 20 Mart Cuma saat 20:30’da izlenebilir. Temposu hiç düşmeyen oyunda Deniz Uğur, Gülhan Tekin, Umut Temizaş, Esra Akbaş ve Haki Biçici gibi isimler yer alıyor. Biletler Biletix‘te.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKırmızı Çizgi 

Sergi gezmek isteyenler için son gün cumartesi olan “Kırmızı Çizgi” Evren Erol’un kişisel sergisi. Öznellik denen boyutu kuşatan ve kuran çizgilerin izini süren Erol’un sergisinin küratörlüğünü Oğuz Erten yapıyor.  Sergi 21 Mart’a kadar Bozlu Art Project‘te.

 

Garfield Live

garfield-live-2Listemizin son etkinlik önerisi pazar gününü çocuklarına ayırmak isteyenler için. 7’den 77’ye herkesin sevgilisi Garfield, geçen yıl seyirciden gördüğü inanılmaz ilgiden sonra bu yıl da canlı canlı yepyeni bir müzikal şov ile sahne alıyor. Bu müzikal için hazırlanmış muhteşem danslar, özel kostümler, ses, ışık efektleri, zengin oyuncu ve dansçı kadrosuyla Garfield ve sevimli arkadaşı Odie, sizleri sihirli bir masal kitabının içinde eğlenceli bir yolculuğa çıkaracaklar. 70 dakika süreli iki perdelik gösteri 22 Mart Pazar günü saat 13:00’de TİM Fettah Aytaç Salonu‘nda olacak.

 

 

 

 Bu hafta bitmeden gidilecek 4 etkinlik 

 

Moda kafeleri

Moda kafeleri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

2015 ayakkabı modelleri

Sonraki liste

En iyi meze restoranları

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!