YEME İÇME

Beyoğlu Mis Sokak mekanlar

Mis sokak Beyoğlu’nun en popüler sokaklarından biri. Gece ya da gündüz bir şeyler içmek ya da atıştırmak için Mis Sokak mekanlar listemizdeki 12 mekan…

Mis Sokak mekanlar – Sağ sıradakiler

Kaave Cafe & Bistro nargile keyfi yapmak isteyenleri sokağın hemen girişinde karşılıyor. Mönüsünde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için alternatifler var. Tel: 0212 249 58 39. Yan tarafındaki Boş Zamanlar biranesi, kapısındaki Irısh Time yazısıyla bira sevenleri çekiyor. Genelde punk, Latin, rock ve etnik müziğin eşlik ettiği mekanın bahçe katı dışında üst katları da mevcut. Mönüsündeki kahvaltı, ara sıcak ve hamburger çeşitleri denemeye değer.  Tel: 0212 245 20 77.

mis-sokak-1

 

Mis sokak sağ sıradan devam edelim. Kafe ve restoran olarak hizmet veren Çingi‘de ister oturup bir şeyler için ister yemek yiyin. Mönüsünün deniz ürünleri açısından zengin olduğunu belirtelim. Tel: 0212 245 00 45.  Günün her saati ziyaret edebileceğiniz bir diğer mekan Nero Life. Aperatif yiyecekler ve genelde ızgara türlerin bulunduğu mekanda alkollü ya da alkolsüz içki mevcut ve birçok mekan gibi orada da maç yayını yapılıyor. Tel: 0212 249 50 40. Bira, votka, şarap, viski gibi geniş içki mönüsüyle gördüğümüz Demir Cafe & Bar’da aperatif yiyecekler de bulabilirsiniz. Tel: 0212 245 45 50. Demir Cafe’nin hemen yanında gece bir kulüpte vakit geçirmek isteyenler için bir alternatif var: Club Purple. Bira, viski, votka, cin ve beğenilen shot’larının yanı sıra dj performansları da bulunuyor. Ayrıca gündüzleri bir şeyler atıştırmak için de uğrayabilirsiniz. Tel: 0539 799 63 77 / 0507 445 98 15.

mis-sokak-2

Mis Sokak mekanlar – Sol sıradakiler

Mis sokak listemiz sol sırada yer alan Dizzel Bar ile devam ediyor. Izgaraları, aperatifleri, zeytinyağlıları ve salatalarıyla oldukça tatmin edici bir mönüye sahip Dizzel Bar, sadece alkollü ya da lakolsüz içki içmek için de tercih edilebilir. Alkollü listesinde bira, rakı, şarap, shot, viski, likör ve kokteyller gibi geniş bir seçenek var. Tel: 0212 243 19 73. Special yemekleri, atıştırmalıkları yanında makarna ve salata çeşitleriyle de günün her saati yeme içme için denenebilecek mekanlardan bir diğeri de Bodega. Burada da yine bira, rakı, şarap gibi farklı içkiler bulabileceğiniz gibi smoothie’leri de var. Tel: 0212 293 72 41. Hemen Üst katında yer alan Patara da biraz daha havadar bir yerde bir iki kadeh bir şeyler içmek isteyenler için alternatif olabilir. Tel: 0212 252 83 88. Renkli dekorasyonu ve renkli tabelasıyla dikkat çeken Rizzel’li Mis sokak içindeki en zengin yemek menülü mekanların başında geliyor. Makarnadan pizzaya balıktan salata çeşitlerine kadar her damağa uygun bir şey bulunabilir. İçkiler içinde bira, şarap, rakı, votka ve kokteyl bulmak mümkün. Tel: 0212 243 17 53.

misa-sokak-3

Mis sokak mekanlar listesinin son iki durağındayız. Bunlardan ilki Address Bab-ı Ali Cafe Bar. Geniş balkonu ve çiçekleriyle kendini gösteren mekan yemek, içmek, maç izlemek ya da bir doğum günü gibi buluşmalar için ideal. Alkollü içki listesinde rose şarap ve rom’un da olduğunu belirtelim, Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 244 45 56. Mis sokak içindeki son mekan Tascas Tapas Bar & Restaurant. Sokağın sonunda doğru yaklaşınca göreceksiniz. Günün her saati ister bir kahve ister bir bira içebilir, ister kahvaltı edebilir, isterseniz de deniz ürünleri bakımından zengin ama ev yemekleri de bulunan Tapas’ta vakit geçirebilirsiniz. İthal bira, rom ve tekila alkollü içki mönüsünde yer alanlar arasında. Tel: 0212 243 44 61.

mis-sokak-4

BEYOĞLU İMAM ADNAN SOKAKTAKİ MEKANLAR LİSTESİ 

 Beyoğlu Mis Sokak mekanlar

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Tamamen Doluyuz oyununu izlemek için 3 neden

Sonraki liste

En popüler 5 Demba Ba şarkısı

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!