YEME İÇME

Beyoğlu İmam Adnan Sokak mekanlar

Beyoğlu İmam Adnan Sokak mekanlar içinde oturup çay kahve içeceğiniz yerler de var, hızlıca yemek yiyeceğiniz yerler de akşam canlı müzikle içki içebileceğiniz yerler de. İşte İmam Adnan Sokak’taki 8 mekan.

Esmer

İmam Adnan Sokak sağ köşede ortalama şıklıktaki restoran Esmer ile karşılıyor sizi. Hem kapalı hem de balkonuyla açık alanı bulunan Esmer’i İtalyan ve Türk yemekleri seviyorsanız için tercih edebilirsiniz. Tel: 0212 245 56 56.

Dorock

Rock barda takılmak isteyenler için ses sistemi oldukça iyi bir mekan. Heavy Metal tarzıyla bu sokaktaki tek rock bar olduğu gibi bölgedeki nadir mekanlardan da biri ayrıca. Tel: 0212 293 75 65.

İmam Adnan Sokak mekanlar Dorock

İmam Adnan Sokak mekanlar – Dorock

Beyaz Lokanta

Aceleniz var ve karnınız acıktı. Hemen karnınızı doyurmak istiyorsunuz ama sulu yemek olsa fena da olmaz. O zaman Dorock’ın bitişiğindeki Beyaz Lokanta uygun bütçesiyle ihtiyacınızı karşılayabilir. Tel: 0212 292 71 97.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Beyaz Lokanta

İmam Adnan Sokak mekanlar – Beyaz Lokanta

Veni Vidi Vici Bistro

İmam Adnan Sokak’ın sol yanında yer alıyor. Öğle ya da akşam yemeği, günün herhangi bir zamanında bir şeyler içme veya geceleri dans dahil olmak üzere çeşitli parti konseptleriyle hizmet veriyor. Tel: 0532 228 07 71.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Veni Vidi Vici

İmam Adnan Sokak mekanlar – Veni Vidi Vici

Leman Kültür

İmam Adnan sokak mekanlar listesinin en şahsına münhasır mekanlarından biri Leman Kültür. İç dekorasyonu derginin çizimleriyle süslü mekanda Türk ve Dünya mutfağından yemekler, zengin çay mönüsü ile keyifli bir ortam sizi bekliyor. Tel: 0212 249 91 13.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Leman Kültür

İmam Adnan Sokak mekanlar – Leman Kültür

Asmin Cafe Bar

Sokağın sonuna doğru nargile ve tavla keyfi arayanlar için Asmin Cafe Bar yer alıyor. Hem açık hem de kapalı alanı her mevsim tercih etmek için uygun. Tel: 0212 245 44 12.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Asmin Cafe Bar

İmam Adnan Sokak mekanlar – Asmin Cafe Bar

Mektup

Türkü bar arayanlar için İmam Adnan Sokak’taki Mektup ideal. Yemek mönüsünde atıştırmalıklar ve zeytinyağlılar ve rakıdan biraya birçok içki alternatifi var. Tel: 0212 251 01 10.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Mektup

İmam Adnan Sokak mekanlar – Mektup

Palyaço

İmam Adnan Sokak mekanlar listesinde son durağımız Palyaço. açık mutfağı, sıcak şarabı ve birasıyla özellikle iş çıkışlarında tercih edilen bir mekan. Tel: 0212 293 57 61.

İmam Adnan Sokak mekanlar - Palyaço

İmam Adnan Sokak mekanlar – Palyaço

İSTANBUL’DA EN İYİ 6 KAHVE DÜKKANI

Beyoğlu İmam Adnan Sokak mekanlar

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

İstanbul'daki en iyi İtalyan restoranları

Sonraki liste

Mahalle kültürünü yaşatan Moda kafeleri

Listemis

Listemis

Listemis, akla gelen her alanda listeler üretir. Yeme-içmeden geziye, kültür-sanattan modaya kadar her konuda en iyiyi, en popüleri, en günceli takip eder, sizin için sıralar…
Her biri nesnel olmaya çalışan oldukça öznel listelerdir!