Moda

2015 ilkbahar yaz modası – 6 trend

Bahar tam anlamıyla gelmedi ama 2015 ilkbahar yaz koleksiyonları bu sezonun trendlerini çoktan belirledi.  İşte podyumlarda boy gösteren kreasyonlara göre 2015 ilkbahar yaz modası ve başlıca trendleri…

Baştan ayağa bembeyaz

Bu ilkbahar ve yaz dolaplar kar beyazla dolacak gibi görünüyor. Çünkü birçok modacı baştan ayağa beyaz kombinleri tercih etmiş.

Christian Dior

Etek pantolon yine moda

Bu sezon eskilere dönüş de var elbette. 2015 ilkbahar yaz modası içinde baş rolde bir zamanların popüler kıyafeti etek pantolonları görüyoruz. Podyumlardaki birçok koleksiyonda bu fırıl fırıl pantolonlarda hem şık hem bohem tarzda sıkça kullanılmış.

Leonard

Salaş, salaş, salaş

Salaş kıyafetlerin dibine vurmaya hazırlanın. Stili ne olursa olsun salaş parçalar bu yaz vitrinlerde çok bolca yer alacak.

Michael Van Der Ham

Gömlek elbiseler

Bahardan itibaren daha sık elbise giyeceğimiz kesin. Podyumlarda elbise modeli açısından çok fazla alternatif var ama trend ne derseniz, kesinlikle gömlek elbiseler olacak!

Norwich University of the Arts

Sarı imparatorluğu

Her yaz gerek mağazaların vitrinlerinde gerekse sokakta sık görülen renkler olur ya, 2015 ilkbahar yaz modası kreasyonlarında sarının ciddi bir hakimiyet olacak gibi görünüyor.

Karen Walker

Denim kumaş fora!

Eteklerde, pantolonlarda, elbiselerde, kısacası tüm parçalarda denim kumaşlar yükselişe geçiyor. Alışverişe çıkarken bu trend kulağınıza küpe olsun.

Burberry Prorsum

 

Editörün notu: 2015 ilkbahar yaz modası kapsamında tüm koleksiyonları görmek için www.vogue.co.uk adresini ziyaret edebilirsiniz.

2015 GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

 

2015 ilkbahar yaz modası 6 trend

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Beşiktaş'ta gidilecek 4 popüler balık restoranı

Sonraki liste

Kelebekler Özgürdür oyununu izlemek için 3 neden

Eda L.

Eda L.