Moda

2015 ayakkabı modelleri

2015 ayakkabı modelleri listemizi 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonları inceleyerek derledik. İşte bu bahar ve yaz sokaklarda ve vitrinlerde sıkça göreceğimiz düşündüğümüz modeller…

Gladyatör tipi sandaletler

Klasik, spor, bohem… Hemen her tarzın yazın rahatça kullanacağı ve stiline uydurabileceği modeller gördük podyumlarda. Geçmiş yılların gladyatör modası bu yaza damgasını vuracak gibi duruyor. Bu sezon salaş trendi ve gerek etek gerekse şortlarda oldukça kısa boyların moda olduğunu hesaba katarsak, gladyatör tipi sandaletlerle hoş bir stil yaratabilirsiniz.

gladyator

Topuklular

İnce, kalın, asimetrik, ahşap, şeffaf her çeşit topuk var bu sezon. Ancak in şeritli ve bilekten kemerli modellerin ağırlıkta olduğunu da belirtelim.

Fendi-Versace-Ralph Lauren-Bottega Veneta

Fendi-Versace-Ralph Lauren-Bottega Veneta

Terlikler

2015 ayakkabı modelleri içinde özellikle topuklu olan terliklerin hissedilir bir etkisi var. Öyle ki bir davette ya da ofise giderken bile kullanılabilecek bir şıklıktalar. Tabii terlikleri satın alırken topuk ağırlığına dikkat etmenizde fayda var. Çünkü zaten terliğin ayağınızdan çıkmaması için doğal bir efor sarf edeceksiniz, terliğin ağır olması ayağınızın daha fazla yorulmasına neden olacaktır.

Prada, Versace, Miu Miu

Prada, Versace, Miu Miu

NOT: Tüm modacıların defilelerinde www.vogue.co.uk adresinden ulaşabilirsiniz.

2015 GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ MODELLERİ İÇİN TIKLAYIN

 2015 ayakkabı modelleri

Yorum yapılmamış

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki liste

Levent çarşı - 10 yeme içme mekanı

Sonraki liste

Bu hafta bitmeden gidilecek 4 etkinlik

Ege Aksoy

Ege Aksoy

Popüler kültüre dair hemen her konuda yazmaktan geri duramaz. Çiçekleri sever, bir de geceleri. 28 yaşında. Sıkıcı iş hayatından kendine yeni bir kapı aralama derdinde...